NABÍZENÉ SLUŽBY architekta - designera

Zpracujeme pro Vás návrhy interiéru v novostavbě, rekonstrukci bytu a menší stavby, rodinného domu nebo kompletní návrh novostavby, ale i komerčního prostoru prodejny, showroomu, kavárny, restaurace, vinotéky i reprezentativní, administrativní a konferenční prostory..

Postaráme se o celou cestu od koncepčního řešení, přes návrh vhodného zařízení a vybavení až po zprostředkování realizace návrhu osvědčenými dodavateli včetně autorského dozoru tak, aby výsledkem práce byla zdařilá realizace k Vaší spokojenosti.

Naše návrhy jsou řešeny v duchu soudobého moderního designu se snahou o lehkou nadčasovost tak, aby byla zachována elegance, estetická kvalita designu nepodléhající dočasným módním trendům. Inspiraci čerpáme především ze zahraničních příkladů a naší cílem je vytvářet neotřelé návrhy prostředí a staveb funkčně a esteticky sladěných vyvážených s osobností zákazníka. Naším krédem je úzká, na důvěře založená spolupráce architekta s klientem, zohlednění jeho požadavků, představ, ale i finančních možností. Působíme na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje.

Služby architekta-designera:

MiB
nahoru